Premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon znowu przesunięta!

Fani z pewnością nie będą zadowoleni.

Kolejny raz CD Projekt RED przesuwa wydanie swojej gry. Wiedźmin 3: Dziki Gon nie ukaże się pod koniec lutego. Opóźnienie jest naprawdę spore. Gra zadebiutuje dopiero 19 maja. Oto jak tłumaczy się CD Projekt RED:

Drodzy Gracze,

Od początku prac nad Wiedźminem 3: Dziki Gon zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna gra. Chcemy dać graczowi możliwość przeżycia epickiej historii w olbrzymim, otwartym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Dziki Gon stał się jedną z najlepszych RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.

Dziękujemy za wsparcie, które codziennie nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowych sił.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 (KOMENTARZE) “Premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon znowu przesunięta!

 • 9 grudnia 2014 at 17:06
  Permalink

  Wymieniać gry, które wyszły dużo za wcześnie, można długo. Battlefield 4, Assassin’s Creed Unity, Watch Dogs… Na szczęście EA się wstrzymało z produkcją Battlefielda (poprzestaną na kilka lat na Hardline). Niestety Bugisoft sobie nic nie robi z uwag graczy.
  CD Projekt Red widać, że podchodzi do tematu profesjonalnie. To nie pierwsza ich bardzo udana inicjatywa. Mnie to cieszy, mimo dłuższego oczekiwania.

  Pozdrawiam.

  Reply
 • 9 grudnia 2014 at 15:49
  Permalink

  Im można wszystko wybaczyć za Wiedźmina 1 i 2 🙂

  Reply
 • 9 grudnia 2014 at 13:22
  Permalink

  Jeśli CD project przekłąda premiere to ma ważny powód.
  Po przełomowym jak dla mnie Wiedźminie pierwszym (który moim zdaniem jest ulepszonym następcą Gothica pod wzgledem klimatu i poniekad fabuły) widać ,ze Redzi starają się aby każdy ich produkt był doskonały pod wzgledem graficzny, klimatycznym i fabularnym.

  Wydaje mi się też, ze w/w data premiery będzie ostateczna 🙂
  Sam sie ogromnie niecierpliwe ale chce mieć produkt bez błędów i fatalnych wpadek a nie byle by był wydany jak najwcześniej(Tu za przykład moze posłużyć Battlefield 4)

  Pozdrawiam.

  Reply
 • 8 grudnia 2014 at 22:02
  Permalink

  I dobrze, jeżeli potrzebują więcej czasu to znaczy, że chcą aby gra była doskonała. Ja mogę spokojnie czekać, zależy mi na tym, żeby Wiedźmin, którego zakupię tak samo jak poprzednie części w dniu premiery albo i wcześniej, przyniósł mi niezapomniane godziny spędzone nad fabułą, mam nadzieję, że będzie tak dobry jak poprzednie części, które przechodziłem po kilka razy.

  Reply
 • 8 grudnia 2014 at 20:21
  Permalink

  szczerze niech nawet robią tę część jeszcze rok ale żeby była w 100 % sprawna

  Reply
  • 8 grudnia 2014 at 21:40
   Permalink

   Tak to można robić przez kolejne 20 lat… Mam nadzieję, że CD Projekt nie będzie jak twórcy Gran Turismo!!!

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

206 Shares
Share206
+1
Tweet