Premiera Lords of the Fallen w Polsce przyspieszona!

Poznaliśmy również sugerowane ceny tytułu na PC oraz konsole.

Studio CI Games robi nam prezent ogłaszając, że Lords of the Fallen pojawi się w naszym kraju 28 października, czyli tego samego dnia, co w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to zatem przesunięcie polskiej premiery o trzy dni na naszą korzyść.

– Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen – wyjaśnia CI Games.

Producent zdradził również, że sugerowana cena Lords of the Fallen na PC wynosi 119 złotych, a w przypadku edycji konsolowych na PS4 oraz Xbox One – 219 złotych.

Tytuł zapowiada się na kawał dobrego RPG w mrocznym klimacie. Zobaczcie gameplay, który zdaje się to potwierdzać. Właściciele blaszaków znajdą natomiast w tym newsie minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “Premiera Lords of the Fallen w Polsce przyspieszona!

 • 9 października 2014 at 17:38
  Permalink

  I to jest informacja która już poprawiła mi Humor:) Wreszcie jesteśmy na równi z burakami za stanów. LotF to dla mnie gra która ma przyszłość. Gry tego typu mają niezłe wzięcie, i są ładnie wykonane, lotf ma coś w sobie że ciągnie do niego.

  Reply
 • 8 października 2014 at 21:01
  Permalink

  Czyli jednak CI Games zależy na Polskich graczach:D Szczerze powiedziawszy to już tyle się nasłuchałem że znowu Amerykanie mają szybciej premierę, że polska gra, a tu musimy dłużej czekać. I tu nagle jak grom z nieba taka świetna wiadomość. I co wcale nie będziemy musieli dłużej czekać bo grę będziemy mieli dokładnie w tym samym dniu co USA, jest to na prawdę świetna wiadomość zważywszy na to że inne kraje Europy będą musiały czekać kiedy my już będziemy mogli grać.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet