Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 komentarze

Poznajcie Ciri z Wiedźmina 3. CD Projekt RED zdradza szczegóły dotyczące postaci

Ubranie, włosy, akcesoria, makijaż oraz znaki szczególne.

CD Projekt RED postanowił stworzyć cosplayowe poradniki dla różnych postaci ze świata Wiedźmina. Na pierwszy rzut poszło Dziecko Niespodzianka, czyli Ciri.

W Wiedźmin 3: Dziki Gon nie będzie to mała dziewczynka, lecz dorosła kobieta. Cirilla Fiona Elen Riannon – bo o niej mowa – posiada znamię w postaci blizny na lewym policzku pod okiem. Dziewczyna stara się ukryć szramę za kosmykiem włosów.

Zielonooka blondynka posiada ubiór z najlepszych materiałów, na którym widać jednak trudy podróży. Ciri nie maluje ust, lecz mocno podkreśla brwi oraz oczy, co możecie zobaczyć na screenach w galerii.

Dziecko Niespodzianka posiada wiedźmiński miecz, który nosi podobnie jak Geralt. U pasa z wężowej skóry przypina natomiast sztylet. Jej talię zdobi skórzany gorset oraz pasek wysadzany turkusowymi klejnotami. Ciri ma również dwie podróżne torebki.

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon została ustalona na 24 lutego 2015 roku. Gra wyjdzie na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Jeśli chcecie przypomnieć sobie gameplay’e oraz pozostałe informacje, zapraszamy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się