Popularny “indyk” trafia na Androida

Popularny “indyk” trafia na Androida
Mobile Newsy

Rozszerzona wersja Gurgamoth już do kupienia.

OUYA Publishing ogłasza premierę rozszerzonej edycji gry Gurgamoth. Oryginalnie wydany na PC i Mac przez studio indie Galvanic Games, doceniany na festiwalach tytuł ukazujący latającą morderczą walkę na arenie, jest już czwartym tytułem w dystrybucji OUYA Publishing, którego właścicielem jest Razer.

Gracze mogą już teraz cieszyć się androidową wersją Gurgamoth na Razer Forge TV, Android TV, Amazon Fire TV oraz NVIDIA Shield w cenie 23,99zł.

Gurgamoth znany był początkowo pod tytułem Gurgamoth Żyje, a jego twórcy, Galvanic Games, zbudowali pierwszą wersję w czasie Game Jamu Playfab 2015 w Seattle. W konkursie uzyskali nagrodę Wybór Graczy, a zespół postanowił dopracować koncepcję i wypuścić swoje dzieło jako niewielką grę indie. Po „małej”, halloweenowej premierze w serwisie itch.io, w procesie Steam Greenlight i w trakcie przygotowań do wydania pełnej wersji na PC i Maca, Galvanic Games dodało do gry nieboską masę nowej, mrocznej treści i skróciło tytuł do samego dobitnego i gardłowego GUR-GA-MOTH.

Gurgamoth to miks imprezowego chaosu, strategii i współzawodnictwa – idealna gra kanapowa do zabawy z przyjaciółmi, lub – jeśli akurat żadnych nie ma w pobliżu, do łomotania przebrzydłych botów.

W tej grze o latającej rozróbie celem każdego z graczy jest złożenie w ofierze konkurencyjnych kultystów, aby przywołać starożytne bóstwo chaosu. Jedyną bronią, którą mogą posłużyć się gracze, jest otoczenie. Każda z plansz roi się od dynamicznie zmieniających się pułapek i narzędzi zagłady.

Gurgamoth to tytuł, w który gra się szybko – sukces zależy od refleksu i zdolności odczytania zamiarów przeciwnika. Czy zrobi unik, wpuszczając cię prosto na ostrze wirującej piły? Czy zużyje swoje ataki, by zwiększyć swoją siłę, pozostając przez chwilę bezbronnym? Czy przewidzi twoje zamiary i ogłuszy w najmniej spodziewanym momencie?

Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij: