Polski survival This War of Mine z datą premiery i klimatyczny trailer z kultowym Zegarmistrzem Światła

Już w przyszłym miesiącu wcielimy się w cywila, który musi przetrwać na froncie.

Polskie studio 11 bit podało oficjalną datę premiery This War of Mine. Gra pojawi się 14 listopada tego roku na PC (Steam), a sugerowana cena została ustalona na 19,99 dolarów (około 65 złotych). Za pre-order możemy dostać 10 procent zniżki. Deweloper planuje przeniesienie tytułu również na platformy mobilne, lecz szczegóły nie zostały jeszcze zdradzone.

Jeśli zastanawiacie się, czy Wasz blaszak poradzi sobie z This War of Mine, uspokajamy – tytuł odpalimy na średniej klasy PC, nawet w maksymalnych ustawieniach. Sami sprawdźcie minimalne i zalecane wymagania sprzętowe.

Odpalając This War of Mine nie wcielimy się w elitarnego żołnierza. – Stajesz na czele grupki cywilów, pragnących przeżyć oblężenie, zmagając się z brakiem żywności, lekarstw i zagrożeniem ze strony snajperów i szabrowników. Ta gra pokazuje wojnę z zupełnie przemilczanej dotąd perspektywy – tłumaczą twórcy.

Przy okazji ogłoszenia daty premiery do sieci trafił nowy gameplay trailer This War of Mine. Co ciekawe, w tle słyszymy jeden z najbardziej znanych utworów Tadeusza Woźniaka – Zegarmistrz Światła.

This War of Mine – zwiastun

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Polski survival This War of Mine z datą premiery i klimatyczny trailer z kultowym Zegarmistrzem Światła

  • 31 października 2014 at 12:04
    Permalink

    gra zapowiada sie epicko mam tylko nadzieje ze bedzie to bardziej nacisk na fabułe a nie na survival 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

1 Shares
Share1
+1
Tweet