Pierwszy oficjalny konwent fanów gry Warframe

Już w te wakacje odbędzie niezwykłe wydarzenie celebrujące grę Warframe.

Zupełnie niedawno niezależne studio oraz wydawca – Digital Extremes, świętowało trzecią rocznicę z grą Warframe, a teraz szykuje się do kolejnych wyjątkowych wydarzeń – tym razem obchodzonych ze społecznością graczy. Digital Extremes może pochwalić się liczbą graczy, która przekroczyła już liczbę 22 milionów (PC, Xbox One, PS4). 9 lipca bieżącego roku specjalnie dla fanów odbędzie się pierwszy oficjalny zlot – TennoCon, w London Convention Center w kanadyjskim mieście London (Ontario), w którym mieści się także siedziba studia. TennoCon pozwoli zacieśnić społecznościowe więzi, poznać twórców Warframe’a i znanych streamerów, ale także graczy, zwanych Tenno, pochodzących z całego świata.

Podczas jednodniowego TennoCon planowane są panele dyskusyjne z udziałem publiczności, a całe wydarzenie będzie skupiać się na trzech elementach: Wiedzy, Zabawie i Poznawaniu się. Kulminacją pełnego atrakcji dnia będzie przekaz na żywo z TennoConu, w ramach znanego graczom Devstreamu. Tenno, którzy nie będą mogli dotrzeć na wydarzenie, otrzymają w ten sposób możliwość śledzenia wydarzeń na oficjalnym kanale Twitch gry: twitch.tv/warframe.

Na oficjalnej stronie wydarzenia można już zakupić bilety na TennoCon. Organizatorzy przygotowali trzy rodzaje biletów:

  • Bilet całodniowy (25 CAD) – bilet wstępu na konwent zawierający unikalne przedmioty do odblokowania w grze
  • Bilet kolekcjonerski (75 CAD) – zapewnia to samo co bilet całodniowy oraz koszulkę z wydarzenia i dodatkowe gadżety
  • Bilet VIP (250 CAD) – obejmuje wszystko to, co otrzymają posiadacze tańszych biletów plus limitowaną figurkę kolekcjonerską Nyx oraz możliwość zwiedzenia studia Digital Extremes, podczas której będzie okazja spędzić czas z twórcami gry
Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

13 Shares
Share13
+1
Tweet