Pierwsze zdjęcie z filmu Assassin’s Creed trafiło do sieci

Entuzjazm aktora nastraja do filmu optymistycznie.

Serwis Entertainment Weekly przeprowadził z Michaelem Fassbenderem (obsadzający w filmie główną rolę asasyna Calluma Lyncha) wywiad, a na dokładkę udostępnił oficjalne zdjęcie z filmu.

Okazuje się, że Fassbender nadrabia growe zaległości, bo nigdy wcześniej w produkcje z serii Assassin’s Creed zwyczajnie nie grał. Jak mówi:

Gram, odkąd zaoferowano mi tę pracę, głównie po to, by odczuć i przyswoić fizyczność swojej postaci. Wierzymy, że cały koncept jest specjalny i staramy się go wykorzystać tak dobrze, jak tylko potrafimy. Fani gry są zagorzali i oczekują dokładności i historycznej wierności.

Ze śmiechem dodaje, że nauczył się już robić przewroty, gwiazdy… a tak naprawdę to po prostu zwyczajnej choreografii walk. Załapał się też na trochę rzeczy z koniami. Cóż, jeśli filmowa adaptacja będzie tak dobra, jak zabawa Fassbendera na planie, to szykuje nam się hit.

Dla przypomnienia – film Assassin’s Creed w reżyserii Justina Kurzela zabierze nas do XV-wiecznej Hiszpanii. Na ekranach kin zobaczymy go 21 grudnia 2016 roku.

Assassin's Creed
Assassin’s Creed

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

49 Shares
Share49
+1
Tweet