Patch do Just Cause 3 już się robi. Co trzeba poprawić?

Avalanche Studios doskonale wie, że nie wszystko wyszło jak należy.

Just Cause 3 zadebiutowało dosłownie 2 dni temu i zostało naprawdę dobrze przyjęte przez recenzentów. Nie da się jednak ukryć, że w otwartym świecie gry pojawiło się kilka bugów, które potrafią uprzykrzyć nam życie.

– Wiemy, że niektórzy napotykają podczas rozgrywki różne problemy techniczne. Namierzamy je i staramy się dostarczyć wszystkim jak najlepsze wrażenia – zaznacza Avalanche Studios we wpisie na Steam.

Deweloper zdaje sobie również sprawę z tego, że oczekujemy konkretnej listy zmian oraz daty premiery łatki. – Przekażemy te informacje tak szybko, jak tylko będzie to możliwe – zaznacza podkreślając jednocześnie, że potrzeba jeszcze trochę czasu na zlokalizowanie wszystkich błędów oraz przygotowanie odpowiednich zmian.

Jeśli sami zauważyliście jakieś błędy w Just Cause 3, możecie je zgłosić do biura obsługi klienta Square Enix. Na pewno przyspieszy to prace nad patchem i sprawi, że wraz z nim – miejmy nadzieję – znikną wszystkie problemy Rico Rodrigueza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Patch do Just Cause 3 już się robi. Co trzeba poprawić?

  • 11 grudnia 2015 at 18:01
    Permalink

    Gra jest super ,ale niechlujnie napisana. Tnie się jak diabli. Za wysokie wymagania. Brak możliwości odpalenia na słabszych sprzętach .Duży minus

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

8 Shares
Share8
+1
Tweet