Patch do Destiny nie zlikwidował wszystkich „jaskiń skarbów”. Odnaleziono kolejną

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

To prosty sposób na zgarnięcie wielu unikalnych przedmiotów.

Jeszcze wczoraj studio Bungie sądziło, że wypuszczona właśnie aktualizacja do Destiny rozwiązała problem z jaskiniami skarbów. To miejsca, gdzie wrogowie odradzają się niezwykle szybko, a zabijając ich możemy pozyskać bardzo dużo, czasem rzadkich, przedmiotów.

Serwis PS4Trophies wrzucił do sieci gameplay z Destiny, na którym pokazuje kolejne źródełko, istniejące nawet po zainstalowaniu patcha, który miał je wyplenić. Jaskinię odkryto w lokacji Rocketyard w Old Russia.

Jak skorzystać z obfitości tego miejsca? Wystarczy powybijać wszystkich wrogów dookoła i kiedy zaczną się odradzać w jednym miejscu, nie szczędząc amunicji strzelać, strzelać i strzelać. Później zbieramy wszystko, co wrogowie po sobie zostawili i przeglądamy zdobycze.

Zobaczcie na filmiku, gdzie dokładnie znajduje się nowa jaskinia skarbów. Dajcie również znać, co sądzicie o takim nabijaniu przedmiotów. Chcecie, by takie miejsca zostały całkowicie usunięte z gry? Bungie zapewne tego dopilnuje, wypuszczając kolejne aktualizacje.

Destiny – jaskinia skarbów w Rocketyard w Old Russia

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

5 Shares
Share5
+1
Tweet