Patch 1.03 do Hitman. Wampir i krótsze czasy ładowania

Studio IO-Interactive informuje jednocześnie, że pracuje nad kolejnymi ulepszeniami.

Patch 1.03 do Hitman pojawi się dzisiaj na PlayStation 4 oraz Xboksie One – zapewnia deweloper. Posiadacze PC dostaną natomiast aktualizację w bardzo niedalekiej przyszłości.

Update wprowadza do gry The Vampire Magician Challenge Pack, w którym znajdziemy 10 wyzwań do wykonania w stroju wampira-iluzjonisty. Dodatkowo łatka skraca czasy ładowania, które mają być szybsze szczególnie w misji The Showstopper, odbywającej się w Paryżu. Deweloper dodaje, że pracuje obecnie nad kolejnymi usprawnieniami, które jeszcze bardziej mają skrócić loadingi w całej grze.

Patch 1.03 do Hitman przyśpiesza ponadto wczytywanie menu, naprawia problem z nieprawidłowym naliczaniem punktów za misje, poprawia stabilność serwerów oraz rozgrywki, przywraca przedmioty z Requiem Pack oraz likwiduje błędy, które powodowały zawieszanie się gry.

Studio IO-Interactive zaznacza na koniec, że paczka wyzwań z wampirem zostanie dodana do gry kilka godzin po pojawieniu się samego patcha.

Gracze z niektórych regionów świata donoszą natomiast, że łatka jest już dostępna na PlayStation 4 i waży dokładnie 481,3 MB.

Hitman
Hitman

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

5 Shares
Share5
+1
Tweet