[Paris Games Week] Rzućcie okiem na zwiastun Bloodborne: The Old Hunters

W oczekiwaniu na Dark Souls III fani produkcji studia From Software w listopadzie zagrają w dodatek zatytułowany The Old Hunters.

Bloodborne: The Old Hunters kosztować ma 15 euro i zawierać trzy nowe lokacje oraz około 10 nowych broni, nie wspominając oczywiście o nowych przeciwnikach i bossach. Datę premiery wyznaczono na 24 listopada bieżącego roku. W przyszłości ma pojawić się także zbiorcze, pudełkowe wydanie Bloodborne, w skład którego wchodzić ma i podstawka, i dodatek.

Poniżej obejrzeć możecie dość krótki zwiastun, zaprezentowany na Paris Games Week. Przedstawia on głównie sceny walki z wykorzystaniem zmyślnego oręża w postaci miotacza ognia oraz piły, a także pojedynek z bossem. Wielkim, oślizgłym, mackowatym… czymś, co bardzo przypomina mi tytułowe Coś z kultowego horroru Johna Carpentera, ale From Software zdążyło nas już do swoich mniej lub bardziej obrzydliwych kreaturek przyzwyczaić.

Dawid Kozłowski

Dawid Kozłowski

Zadeklarowany pecetowiec. Gra we wszystko, co mu wpadnie w ręce, choć brakuje mu bardziej oldschoolowych i oryginalnych tytułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet