Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa, w klimacie Overwatch i jedna z najbardziej popularnych na Steam. Teraz też na PS4 i Xbox One!

Można pobierać klienta gry i dołączać do zabawy.

Dla niektórych to jedynie podróbka Overwatch, dla innych gra z własną duszą, w którą warto zagrać mimo posiadania hitu od Blizzarda. Warto tym bardziej, że Paladins – bo o tej produkcji mowa – jest darmowa.

Paladins zadebiutowało na Steam (wczesny dostęp) we wrześniu zeszłego roku, zdobywając naprawdę sporą popularność i stając się jedną z najchętniej pobieranych gier na platformie Valve. Jak czytamy na karcie gry: Paladins to darmowa drużynowa strzelanka z elementami strategii umieszczona w świecie antycznej technologii, w którym bohaterów można w dużym zakresie modyfikować posługując się kolekcją kart.

Teraz Paladins wkracza w etap otwartej bety na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, zatem kto nie chce wydawać kasy na Overwatch, być może odnajdzie się w tym tytule. Klienta gry pobierzecie z PS Store lub ze sklepu Xbox.

Paladins – cechy gry:

Fantastyczni czempioni
Gra Paladins jest osadzona w pulsującym życiem świecie fantasy, który jest tłem walk całej rzeszy zróżnicowanych czempionów, w tym ludzi rewolwerowców, goblinów sterujących mechami, tajemniczych elfów, smoków z plecakami odrzutowymi i bombowych golemów. Każdy czempion jest wyposażony w inny zestaw umiejętności, a na polu walki wciąż pojawiają się nowi bohaterowie, dzięki czemu gra nie przestaje być ekscytująca.

Darmowa gra
Gra Paladins jest całkowicie darmowa. Wszystkie elementy mające wpływ na rozgrywkę można odblokować po prostu grając, sprzedawane są jedynie elementy wpływające na estetykę.

Mistrzostwo kart
Gracze zbierają karty odpowiadające poszczególnym czempionom i tworzą talie, które personalizują styl gry. Każdy zaczyna z podstawową talią kart, aby podczas gry odblokowywać dodatkowe karty otwierające drzwi do tworzenia nowych talii, które radykalnie zmieniają styl walki bohaterów. Gracze mogą dodatkowo modyfikować swoje talie podczas rozgrywki, korzystając z kart jednorazowych, które wzmacniają własnych czempionów lub rujnują strategię przeciwników.

Awansowanie
Niezależnie od tego, jak gracze postanowią grać w Paladins, podczas gry będą zdobywać punkty doświadczenia. Podnosząc poziom swojego konta, osiągając mistrzostwo gry danym czempionem i realizując codzienne zadania/osiągnięcia, gracze będą zdobywać promieniujące skrzynie oraz złoto, za pomocą których można odblokować dodatkowe karty, kostiumy i skórki broni. Im więcej grasz, tym bardziej wyjątkowy staje się Twój czempion.

Dostępność
Rozgrywka w Paladins toczy się z perspektywy pierwszej osoby. Sterowanie jest proste zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów strzelanek, łatwo więc po prostu włączyć grę i zacząć grać — za pomocą kontrolera lub klawiatury i myszy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się