Nowy Assassin’s Creed został potwierdzony. Wierzycie, że będzie bez błędów?

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Zobaczcie, na kiedy zaplanowano kolejnych Asasynów.

Ubisoft przedstawił dzisiaj wyniki finansowe za kwartał, który zakończył się 31 grudnia 2014 roku. Na spotkaniu z inwestorami dyrektor generalny korporacji, czyli Yves Guillemot, przyznał, że kolejna część Assassin’s Creed jest znacznie bliżej niż może się nam wydawać.

Długo musimy czekać na nowych Asasynów? Premiera tytułu nastąpi w nadchodzącym roku fiskalnym firmy, co oznacza okres pomiędzy 1 kwietnia 2015 roku a 31 marca 2016 roku.

Dyrektor Ubisoftu zdradził również, że nowa gra będzie oparta na technologii Assassin’s Creed: Unity. Dał do zrozumienia ponadto, że nadchodzące Asasyny zostaną porządnie zrobione. Ponoć po wpadkach z AC: Unity firma wyciągnęła wnioski na przyszłość. Bez bugów i wtop? No, miejmy nadzieję…

A co wiadomo o nadchodzącej części?

Według wcześniejszych plotek, powstająca część nosi tytuł Assassin’s Creed: Victory. Takie informacje podawał pod koniec zeszłego roku serwis Kotaku. Nowa odsłona powstaje rzekomo na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, co w sumie nie powinno nikogo dziwić. Wyobrażacie sobie inne platformy docelowe? Akcja gry ma przenieść nas tym razem do XIX-wiecznego, wiktoriańskiego Londynu.

Do sieci wyciekły nawet pierwsze screeny z AC: Victory, choć Ubisoft nie potwierdził ich autentyczności. Jeśli chcecie je sobie przypomnieć, zapraszamy do tego newsa z galerią.

Wspomniany raport finansowy Ubisoftu przyniósł ze sobą również kilka ciekawych liczb. Dowiedzieliśmy się, że ostatnie dwie gry z serii Assassin’s Creed, czyli Unity oraz  Rogue, zostały łącznie wysłane do sklepów w ilości 10 milionów egzemplarzy. W przypadku Far Cry 4 było to 7 milionów sztuk, a The Crew – 2 miliony.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

221 Shares
Share221
+1
Tweet