Nowe Call of Duty doczekało się pierwszego teasera

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Prawdopodobnie tytuł otrzyma nazwę Infinite Warfare.

Activision przedstawia pierwszy materiał zwiastujący najnowszą część Call of Duty. Widzimy na nim żołnierza grupy Settlement Defence Front, który nie przebierając w słowach informuje, co zamierza z nami zrobić przy najbliższym spotkaniu. Teaser pokazuje również znaną maskę, którą po pierwsze nosiła postać z Modern Warfare, a później mogliśmy ją zobaczyć w Call of Duty: Ghosts.

Poza filmikiem nie wiemy o nowym CoD praktycznie nic, jeśli chodzi o oficjalne wieści. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak całkiem sporo. Według przecieków nadchodząca gra to Call of Duty: Infinite Warfare, która zadebiutuje – przynajmniej w wersji Legacy – dokładnie 4 listopada tego roku. Po okładce gry, która przedostała się do sieci, można przypuszczać, że akcja produkcji przeniesie nas w daleką przyszłość.

Kolejnym smaczkiem, jeśli chodzi o CoD, jest szykowana trylogia Modern Warfare w odświeżonej formie. Zatem nie tylko nowa część w tym roku nas zaszczyci, lecz możemy do tego dostać również trzy kotlety z dawnych lat. Zadowoleni?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

40 Shares
Share40
+1
Tweet