Multiplayer w Uncharted 4 – o mapach, serwerach, rozdzielczości i pojazdach. Na deser kolejny gameplay!

Wczoraj mogliśmy spojrzeć na rozgrywkę w trybie sieciowym nadchodzącego Uncharted 4. Dzisiaj mamy dla Was nową porcję przyjemności.

Zacznijmy od tego, że Naughty Dog potwierdziło, iż w multi Uncharted 4 zobaczymy 60 klatek na sekundę przy natywnej rozdzielczości 900p. W przypadku kampanii fabularnej będzie to natomiast 30 fps-ów i 1080p. Deweloperzy wychodzą bowiem z założenia, że podczas dynamicznych starć z innymi graczami, płynność jest po prostu priorytetem.

Twórcy zdradzili również, że w trybie sieciowym powalczymy na ośmiu mapach. Będą to całkowicie nowe lokacje, więc żadna z nich nie zostanie zaczerpnięta z poprzednich odsłon serii Uncharted. Nie wiemy jednak, czy wspomniane osiem map dostaniemy już na starcie, czy też z czasem ich liczba będzie się powiększać.

W dniu premiery Uncharted 4 na pewno nie znajdziemy w multi pojazdów. Te, według Naughty Dog, pojawią się jednak w sieciowych zmaganiach, tyle, że nieco później.

Na koniec deweloperzy potwierdzili, że multiplayer w Uncharted 4 nie będzie korzystał z dedykowanych serwerów. I to by było na tyle z nowych wieści. Zerknijcie jeszcze na kolejny gameplay, prezentujący wieloosobowe zmagania.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

17 Shares
Share17
+1
Tweet