Killer is Dead powraca w wzbogaconej edycji na PC

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Głośny konsolowy hit studia Grasshopper Manufacture nie ominie komputerów.

Premiera została ustalona na dzień 9 maja 2014 r., a jej cena wynosić ma około 20 euro. Gra ma być dostępna zarówno w wersji cyfrowej jak i pudełkowej. Ciężko jednak przewidzieć czy na polskim rynku któraś z firm zdecyduje na dystrybuowanie tytułu.

Wersja na PC ma być wzbogacona o podtytuł Nightmare Edition. Dzięki niemu możliwe będzie wybranie nowego poziomu trudności, który stanowić ma prawdziwe wyzwanie. Dodatkowo wspomniana edycja zawierać będzie również poprzedni dodatek Smooth Operator. Obejmuje on dodatkowe misje, stroje oraz przedmiot Gigolo Glasses.

Killer is Dead to gra akcji z widokiem TPP, rozgrywająca się w realiach sience-fiction. Wcielamy się w niej w postać Egzekutora, który w mistrzowski sposób posługuje się bronią białą, eksterminując w efektowny sposób rzesze oprychów. Gra oprócz ciekawie zaprojektowanych walk, oferuje interesującą intrygę, której rdzeniem jest ochrona osoby, na której bohaterowi wyjątkowo zależy.

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet