Już milion egzemplarzy Bloodborne trafiło do graczy

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Widać, że posiadacze PlayStation 4 lubią wyzwania i Bloodborne bardzo im się podoba. To także jedna z najlepiej ocenianych gier na najnowszą konsolę Sony.

Sony podało właśnie, że udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy na całym świecie gry Bloodborne. Produkcja wychwalana jest za spójną wizję artystyczną i niesłychanie wciągającą rozgrywkę, doceniany przez coraz większą rzeszę graczy na całym świecie i wspomaga poszerzanie zasięgu platformy PS4.

Bloodborne był dla nas wielkim wyzwaniem, a naszym celem było stworzenie gry, która w pełni wykorzysta moc PS4 – twierdzi Shuhei Yoshida, prezes Sony Computer Entertainment Worldwide Studios. – Jestem szczęśliwy, że tak wielu użytkowników docenia bogaty i pełen detali świat, melancholijną atmosferę i nieustające napięcie, jakie oferuje Bloodborne. SCE WWS nadal będzie dostarczał nowe niesamowite tytuły, w które zagracie tylko na PS4 – dodaje.

Bloodborne to najmłodsze dziecko współpracy pomiędzy SCE JAPAN Studio i From Software, która wcześniej zaowocowała już powstaniem nagradzanego Demon’s Souls.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet