Infinity: Battlescape wygląda fantastycznie na nowych screenach

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Setki graczy biorących udział w kosmicznych bitwach. Czekacie?

Deweloperzy z I-Novae Studios podzielili się ze światem pięknymi screenami z symulatora Infinity: Battlescape, który powinien zadebiutować na PC w przyszłym roku. Choć krajobrazy planet są surowe i wieją pustką, nie można odmówić im kosmicznego klimatu. Dodając do tego setki statków międzygwiezdnych, które wypełnią przestrzeń wybuchami, może wyjść z tego naprawdę ciekawy produkt.

Infinity: Battlescape postawi na rozgrywkę sieciową, ograniczając fabułę do prostego konfliktu o kontrolę nad systemem planet, o którą walczą trzy korporacje należące do Konfederacji Starfold. Tytuł postawi nie tylko na walkę w przestrzeni kosmicznej oraz nad powierzchnią planet, lecz również na rozbudowany system lotu, uwzględniający grawitację poszczególnych ciał niebieskich. Cały świat zostanie wygenerowany proceduralnie i według dewelopera nie uświadczymy w nim żadnych ekranów ładowania.

Dla samotników przygotowano również tryb singleplayer, w którym swobodnie polatamy po ogromnym terenie, który dla nas przygotowano. Tak to wszystko ma wyglądać:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

4 Shares
Share4
+1
Tweet