Hideo Kojima pewny swego: Death Stranding najlepszą grę, jaką stworzę

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Słynny deweloper zaznacza, że tym razem da nam coś naprawdę wyjątkowego.

Death Stranding będzie pierwszą grą Hideo Kojimy, za jaką zabrał się twórca po opuszczeniu Konami. Póki co o nowym projekcie wiemy tyle, że będzie ekskluzywną produkcją na konsolę PlayStation 4, w którym główny bohater zostanie zagrany przez Normana Reedusa, znanego z roli Daryla Dixona w serialu The Walking Dead. Fabuła, gatunek gry i inne szczegóły? Póki co, nic nie ujawniono.

Death Stranding znajduje się zapewne na wczesnym etapie rozwoju, lecz już teraz Hideo Kojima jest pewny, że tytuł osiągnie sukces i będzie jego najlepszą grą, jaką dotychczas stworzył. Te wielkie słowa deweloper wypowiedział podczas Develop Conference (cytujemy za serwisem Gamespot): Zawsze kiedy brałem się za jakąś grę, musiałem z czegoś rezygnować albo przynajmniej iść na kompromis. Tym razem pracuję z Wami [Mark Cerny] i dostaję od Was technologię, dzięki której nie będę miał tego typu problemów. Tworzymy coś zupełnie nowego, czego wcześniej nie widzieliście. To będzie moja najlepsza gra do tej pory i jestem o tym przekonany.

Ciekawe, czy gracze również będą tacy podekscytowani z Death Stranding. Miejmy nadzieję, że tytuł naprawdę rzuci nas na kolana. Znając talent Hideo Kojimy, rzeczywiście jest to prawdopodobne. Też tak sądzicie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

37 Shares
Share37
+1
Tweet