Gra przez przypadek wylądowała na Steamie siedem miesięcy przed premierą

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Czy taki wypadek może całkowicie przekreślić produkcję?

The Tower zostało przez przypadek upublicznione na kilka miesięcy przed debiutem, który był zaplanowany na początek 2015 roku. Gra przez 6 godzin była dostępna na Steam zanim ktokolwiek się zorientował o wpadce. Chodzi o kolejną wersję The Tower, która pierwotnie ukazała się w 2012 roku na PC. Jej najnowsza wersja, czyli The Tower 2015 Edition, była dostępna do tej pory jako Alpha w ramach Steam Early Access. Niestety w piątek dziwnym sposobem, ukazała się w formie kompletnej wersji.

Główny producent gry, czyli Dante Knoxx błędem obarcza moderatora, który dostał dostęp do nowej wersji po to, aby Knoxx mógł w pełni poświęcić się pracy nad grą i usunąć kontakt ze społecznością z napiętego grafiku – czytamy w komentarzu Knoxxa. – A ten głupek wypuścił nas siedem miesięcy za wcześnie!

Knoxx uważa, że przez taką wpadkę, w grze może zostać uszkodzona część kodu. Dobra wiadomość jest jednak taka, że już w sobotę rano, The Tower znowu jest dostępne w ramach wczesnego dostępu Steam w wersji Alpha.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

1 Shares
Share1
+1
Tweet