Fallout Shelter – Święto Dziękczynienia w nowej aktualizacji

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Chętni na zmianę wystroju swojej krypty? Darmową zmianę wystroju, rzecz jasna.

Bethesda ogłosiła na Twitterze, że w tym tygodniu światło dzienne ujrzy tematyczny dodatek do Fallout Shelter, ze Świętem Dziękczynienia w roli głównej. Tak się składa, że update jest już dostępny do pobrania z AppStore i Google Play.

Spodziewać możemy się przede wszystkim zmian wizualnych w grze. Na stołach pojawią się indyki, a mieszkańcy krypt – zarówno mężczyźni, jak i kobiety – przywdzieją staromodne ubrania, tzw. stroje pielgrzymów, wypadające w paczkach śniadaniowych otrzymywanych za wykonywanie poszczególnych zadań.

Biorąc pod uwagę to, jak chętnie Bethesda wypuszcza tematyczne dodatki do swojej mobilnej produkcji, myślę, że w najbliższej przyszłości śmiało możemy spodziewać się obwieszonych kolorowymi lampkami choinek, zwisających z sufitów jemioł czy czerwonych czapek z pomponikami.

Podobają się Wam takie drobne smaczki? W ogóle grywacie jeszcze w Fallout Shelter, czy może zarządzanie własną kryptą zdążyło się Wam do premiery czwórki znudzić i wolicie przemierzać Pustkowia samemu?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

17 Shares
Share17
+1
Tweet