Elite Dangerous: Horizons już 15 grudnia na PC

Frontier Developments ogłasza premierę Elite Dangerous: Horizons.

Seria znacznych rozszerzeń do wielokrotnie nagradzanego tytułu Elite Dangerous rozpocznie się już 15 grudnia na PC. Elite Dangerous: Horizons jest obecnie w fazie beta, w której tysiące graczy zgłębia oddaną w skali 1:1 Drogę Mleczną, odkrywa miliardy systemów gwiezdnych i ląduje na powierzchniach planet.

Gracze, którzy zamówią Elite Dangerous: Horizons przedpremierowo, otrzymają natychmiastowy dostęp do Elite Dangerous i będą mogli zacząć grać już dzisiaj.

Elite Dangerous: Horizons rozpocznie się 15 grudnia rozszerzeniem Planetary Landings, czyli dodatkiem dającym możliwość lądowania na rzeczywistych rozmiarów planetach. W ciągu 2016 roku w Elite Dangerous: Horizons pojawią się kolejne znaczące rozszerzenia, wzbogacające rozgrywkę o nowe aktywności i sposoby grania.

Zamówienia przedpremierowe można składać na FrontierStore.net, gdzie tytuł ten jest dostępny za 49,99 euro, dając dostęp do całego sezonu dodatków. Elite Dangerous: Horizons będzie wkrótce dostępne na Steamie i wszyscy klienci, którzy zakupili grę na FrontierStore.net, będą mieli opcję wygenerowania swojego klucza Steam i dodania gry do ich biblioteki.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

2 Shares
Share2
+1
Tweet