EA ujawnia kolejny tryb multi w Star Wars: Battlefront

Najnowszy tryb nazywa się Supremacja. Jest bardzo podobny do Podboju z Battlefield, ale z jednym wyjątkiem.

EA odsłoniło kolejne szczegóły dotyczące gry Star Wars: Battlefront. Otóż dowiedzieliśmy się, że jednym z trybów rozgrywki będzie Supremacja. Gracze podzielni zostaną na dwie drużyny, a głównym zadaniem ma być zajmowanie wyznaczonych na mapie punktów. Zasady przypominają więc tryb Podbój z Battlefield. Jest jednak pewna różnica. Otóż twórcy postanowili, że każda z drużyn otrzyma na starcie jeden punkt kontrolny, a następne będzie musiała zdobywać w określonej kolejności. Dlaczego zdecydowano się na taką zmianę?

Koncentracja wydarzeń w jednym kluczowym punkcie sprawi, że widok graczy nie realizujących wytycznych lub zaczajonych gdzieś na wzgórzu będzie należeć do rzadkości – tłumaczy Dennis Brännvall, główny projektant lokacji.

Gracze będą więc zmuszeni do kierowania swoich działań w konkretnych punktach, dzięki czemu nie będziemy widzieć samotnych wojowników w pozostałych częściach mapy.

Będąc przy mapach, warto wspomnieć, że w Supremacji będzie można skorzystać z tych największych w Star Wars: Battlefront. Ilu graczy jednocześnie? Tego jeszcze nie wiemy.

Premiera gry będzie miała miejsce 19 listopada na PC, PS4 oraz Xboksa One.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

27 Shares
Share27
+1
Tweet