DriveClub najpewniej nie ukaże się w bieżącym roku

Pozycja ma zostać gruntownie przeprojektowana.

Scott Rodhe z Sony poinformował, że wydanie gry w jej obecnym stanie nie byłoby słuszną decyzją. Twierdzi, że wraz z innymi twórcami jest skłonny wrócić do stołu kreślarskiego by upewnić się, że tytuł spełni pokładane w nim nadzieje. Wizja produkcji drastycznie się zmieniła i nie wiadomo kiedy doczekamy się premiery.

DriveClub to wyścigi tworzone przez Evolution Studios , które miały pojawić się wraz z premierą konsoli. Podstawowa, okrojona wersja planowana była jako darmowy tytuł dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus.

O ile nie zmienią się fundamenty produkcji, to gra zaoferuje zręcznościowy model jazdy, przystępny dla każdego fana motoryzacji. Szczególne rolę odgrywać mają funkcje społecznościowe, wśród których wymienia się chociażby wspólne wyścigi czy kluby kierowców. Oprawa wizualna ma być niezwykle dopracowana,  a auta mają zachwycać ilością detali.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet