Diablo IV powstaje? Blizzard zatrudni dyrektora dla niezapowiedzianego projektu

Deweloper zbiera ekipę, która ma poprowadzić serię Diablo w przyszłość.

Takiego sformułowania Blizzard używa w ogłoszeniach o pracę, które od jakiegoś czasu pojawiają się na jego stronie internetowej. Wspominamy o tym nie bez powodu, ponieważ wśród ogłoszeń pojawiło się nowe – tym razem do obsadzenia jest stanowisko dyrektora niezapowiedzianego projektu z uniwersum Diablo. Oprócz niego studio nadal poszukuje grafika oświetlenia, starszego grafika postaci oraz starszego grafika koncepcyjnego.

Ciekawe zatem, czy Blizzard szykuje się na Diablo IV i już ruszyły jakieś prace odnośnie tej gry, czy też może nowy zespół będzie odpowiedzialny za kolejny dodatek do Diablo III, co wcale nie jest wykluczone. Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Czas już na Diablo IV?

Przypominamy, że Diablo III otrzymało póki co jeden duży dodatek noszący nazwę Reaper of Souls. Został on wydany w 2014 roku i wprowadził do gry m.in. piąty akt, kontynuujący historię z podstawki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Diablo IV powstaje? Blizzard zatrudni dyrektora dla niezapowiedzianego projektu

  • 2 lipca 2016 at 09:35
    Permalink

    Nic takiego jak IV nie powstanie, powstanie natomiast gra oparta na universum, odrębna linia fabularna, albo jakiś potężny dodatek.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

36 Shares
Share36
+1
Tweet