Diablo III: Reaper of Souls: zobaczcie w akcji nowego bohatera

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Najnowszy teaser od Blizzarda przedstawia krzyżowca.

Klasa postaci w wielu aspektach przypomina paladyna, w którego mogliśmy się wcielić w drugiej odsłonie serii. Głównym atrybutem krzyżowca ma być siła, a ataki przez niego przeprowadzane będą miał bliski i średni zasięg. Jego zasobem będzie gniew, mieniący się perłowym kolorem. Da się go wykorzystać w celach ofensywnych. Dedykowany oręż przeznaczony dla dzielnego wojownika mają stanowić cep bojowy oraz ciężka tarcza.

Wśród unikatowych umiejętności znajdzie się zdolność, która zwiększy szybkość poruszania się. Efektowna i skuteczna umiejętność Steed Charge zmieni na krótką chwilę naszego protagonistę w jeźdźca. Nie zabraknie również aur, które wspomagają zarówno nas samych jak i podróżujących z nami towarzyszy. Premiera dodatku Diablo III: Reaper of Souls odbędzie się już 25 marca na PC. Wiadomo również, że ma powstać wersja przeznaczona na PS4. Nie zostało jednak potwierdzone czy gra ukaże się na pozostałe konsole.

)

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet