Data premiery Bloodborne potwierdzona. Grywalna wersja na Gamescom!

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Studio From Software przeniesie do mrocznego świata fantasy jedynie posiadaczy PlayStation 4.

– Robimy wszystko co możemy, by Bloodborne pojawił się w sprzedaży na początku przyszłego roku – przyznał producent gry Jun Yoshino na łamach serwisu Digital Spy. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że tytuł będzie miał swoją premierę do końca marca 2015.

Yoshino zdradził również, kiedy ujrzymy grywalną wersję Bloodborne. Okazuje się, że nastąpi to wcześniej niż mogliśmy się spodziewać, czyli podczas tegorocznych targów Gamescom. Impreza rozpocznie się już 13 sierpnia i potrwa pięć dni.

Bloodborne to ekskluzywna produkcja na PS4. Ma działać w rozdzielczości 1080p i prędkości 30 klatek na sekundę. Gra jest autorską produkcją Hidetakiego Miyazakiego, czyli twórcy serii Dark Souls. Miyazaki przyznał, że nadchodzący tytuł zostawi pod względem grafiki oraz animacji osławione Dark Souls daleko w tyle.

Już w zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że Bloodborne pozwoli nam wcielić się nie tylko w męskiego bohatera. Grywalną postacią będzie również płeć piękna. Więcej o założeniach fabuły oraz rozgrywce (w tym gameplay), pisaliśmy tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

1 Shares
Share1
+1
Tweet