„Czarny ekran” w Far Cry 4? Patch naprawiający problem przesunięty

Łatka miała pojawić się wczoraj. Niestety, poczekamy dłużej.

[Aktualizacja#1]

Ubisoft ma dla nas dobrą informację w sprawie patcha 1.4.0. ZAJRZYJCIE TUTAJ.

Problem z czarnym ekranem dotyczy niektórych posiadaczy Far Cry 4 w wersji na PC. Ubisoft zapowiedział, że patch 1.4.0 zlikwiduje ten błąd. Aktualizację mieliśmy dostać wczoraj.

Ze względu na nieprzewidziane okoliczności, patch zostaje przełożony na początek przyszłego tygodnia – informują przedstawiciele Ubisoftu na forum SteamCommunity. Deweloper zapewnia, że robi wszystko co może, by jak najszybciej usunąć wszystkie problemy w grze.

Jest jednak inny sposób na czarny ekran w Far Cry 4. Można się go pozbyć nie czekając na pojawienie się łatki. Ubisoft zaleca odłączenie od komputera wszelkich urządzeń USB oraz wyłączenie niektórych sterowników. Nie podano jednak, o jakie konkretnie chodzi. Deweloper zdaje sobie sprawę, że to rozwiązanie awaryjne. Sprawę ostatecznie rozwiąże łatka 1.4.0.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 (KOMENTARZE) “„Czarny ekran” w Far Cry 4? Patch naprawiający problem przesunięty

 • 25 listopada 2014 at 19:01
  Permalink

  Taaa… najlepiej wszystko wyłaczmy i odinstalujmy bo partacze gry nie potrafią zrobić! Ja mam na usb klawiature, myszke, zewnętrzną kartę dzwiękową i mam zainstalowane sterowniki do pada bo gram w fife. I co? Mam to teraz wszystko odinstalowac by móc zagrać w grę z bugami. Masakra

  Reply
 • 24 listopada 2014 at 23:05
  Permalink

  Na forum Ubisoftu krążą plotki, aby odłączyć pad, o ile ktoś ma go wpiętego w gniazdo usb, jak również, aby odinstalować jego sterownik. Ponoć to pomaga.
  Podobnie ma się mieć sprawa z innymi peryferiami. Drukarki nie podłączałem od jakiegoś czasu, ale zastanawiam się… Może też by ją odinstalować?
  No i pozostaje mi jeszcze myszka i klawiatu…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

3 Shares
Share3
+1
Tweet