Cyfrowa edycja Rayman Legends na next-geny gotowa do pobrania

Wersja pudełkowa tytułu trafi do sprzedaży w piątek.

Jeśli jesteście posiadaczami PS4 bądź Xboksa One, a nie graliście jeszcze w nowego Raymana, wreszcie możecie nadrobić zaległości. Edycja z która będą mieć okazje zapoznać się użytkownicy konsol, została wzbogacona o nowe elementy. Spodziewajcie się więc ładniejszej oprawy graficznej, nowych funkcji, trybów rozgrywki i dodatkowych bohaterów. Skrócono także czasy ładowania. Użytkownicy PlayStation 4 będą mogli wykorzystać w grze panel dotykowy na padzie.

Rayman Legends to fenomenalna zręcznościówka, bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów na całym świecie. Tytuł oferuje mnóstwo zróżnicowanych poziomów, a także etapy z poprzedniej odsłony – Rayman Origins. Bajkowa stylistyka powinna zauroczyć nawet największych malkontentów. Niezwykle ciekawą opcją jest możliwość przechodzenie leveli w kooperacji. W ten sposób bawić się mogą jednocześnie aż 4 osoby.

Teaser premierowy:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet