Warning: mysql_query(): MySQL server has gone away in /home/users/robson/public_html/planetagracza.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1879

Warning: mysql_query(): Error reading result set's header in /home/users/robson/public_html/planetagracza.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1879
CD Projekt RED rozrośnie się specjalnie dla Cyberpunk 2077CD Projekt RED rozrośnie się specjalnie dla Cyberpunk 2077

Polskie studio zamierza przyjąć wielu nowych pracowników.

Krakowski oddział dewelopera składa się obecnie z około 30 osób, lecz w ciągu nadchodzących 12 miesięcy zespół powiększy się do ponad 100 pracowników, na których czele stanie John Mamais. Potwierdził on w rozmowie z serwisem Gamepressure, że ogólnie CD Projekt RED rozrośnie się do około 500 osób, by w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w Cyberpunk 2077.

Oznacza to, że nad nową grą ma pracować o wiele większa grupa deweloperów niż nad Wiedźminem 3. W krakowskim oddziale powstaną kluczowe części  Cyberpunk 2077. Oprócz tego ekipa, której będzie przewodził Mamais, zacznie w przyszłości tworzyć inne tytuły klasy AAA.

Póki co wiemy naprawdę niewiele o kolejnej produkcji REDów. Czy prace nad Cyberpunk 2077 ruszyły już z miejsca? Ostatnio jeden z pracowników studia poruszał ten temat, lecz tak naprawdę niewiele z tego wynikało.

CD Projekt RED skupia się teraz na dwóch obszarach – aktualizacji silnika graficznego, który napędzi Cyberpunk 2077 oraz poszukiwaniu nowych talentów. Oferty pracy możecie znaleźć w tym miejscu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

70 Shares
Share70
+1
Tweet