Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Polacy prezentują gameplay z gry, która ma nas uraczyć Słowiańszczyzną

Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku będziemy mogli wcielić się w rycerza zaklętego w kamień, którego tylko ciągła walka chroni przed rozpadem.

Polskie studio 7Levels upubliczniło dzisiaj pierwszy film prezentujący fragmenty rozgrywki w Castle of Heart, platformowej grze akcji ekskluzywnie wydawanej na Nintendo Switch. Premiera przewidziana jest na pierwszy kwartał bieżącego roku.

Fragment przedstawia pierwsze z głównych środowisk, w których będą osadzone poziomy w grze – wioskę. Pokazuje między innymi dynamiczne sceny walki, zmieniające się warunki rozgrywki i widowiskowe sekwencje platformowe z wykorzystaniem elementów otoczenia.

Wiedźmin otrzymał zlecenie na nietypowego bossa, Chucka Norrisa

Bohaterem Castle of Heart jest rycerz, którego klątwa złego czarnoksiężnika przemieniła w kamień – co w konsekwencji powoduje nieustanne kruszenie się ciała i utratę energii, którą odzyskać możemy m.in. unicestwiając przeciwników. Kiedy pasek energii osiągnie krytyczny poziom bohater traci jedno ramię, co prowadzi do niemożliwości używania dodatkowej broni. Tych łącznie do zdobycia jest ponad 50 rodzajów. Gra oferuje 20 poziomów osadzonych w 4 zróżnicowanych środowiskach, przekładających się na ponad 7 godzin intensywnej rozgrywki. Wykorzystuje też unikalne możliwości Nintendo Switch, m.in. HD Rumble.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%