Bruce Lee dodatkowym zawodnikiem w EA Sports UFC

Zamawiając grę w preorderze wcielimy się w legendę kung-fu.

Postać będąca ikoną kina akcji ma zostać odwzorowana niezwykle szczegółowo. Dyrektor artystyczny Ian Lloyd przyznaje, że w związku z umieszczeniem w grze tak kultowej osoby członkom studia udzielił się stres, gdyż nie chciano niczego zepsuć. Twórcy współpracowali z Bruce Lee Eterprises aby dokładnie odwzorować elementy ciała i twarzy. Organizacja udostępniła EA katalog materiałów z całej kariery aktora jak i zdjęcia zza kulis.

Zawodnika będzie wyróżniać charakterystyczny styl walki, wykorzystywana przez niego technika zadawania obrażeń, sposób poruszania się lecz także wrzaski oraz okrzyki. Nawet jeśli nie zakupimy preordera jest wielce prawdopodobne, że w późniejszym terminie Bruce Lee będzie udostępniony w ramach płatnego DLC.

Premiera gry została zaplanowana na 17 czerwca 2014 roku. Tytuł ukaże się zarówno na konsolę PlayStation 4 jak i Xbox One.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 (KOMENTARZE) “Bruce Lee dodatkowym zawodnikiem w EA Sports UFC

 • 7 kwietnia 2014 at 21:01
  Permalink

  Eeeeee, szkoda że nie Chuck Norris 😛

  Reply
 • 7 kwietnia 2014 at 18:58
  Permalink

  Brucem to nawet w RPG mogłabym pograć 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

0 Shares
Share
+1
Tweet