Boom Boom Teddy – nie każda gra z misiem musi być słodka

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Kreskówkowa grafika i rubaszny humor to znaki rozpoznawcze nowej produkcji Imagination Works.

Warszawskie studio nie zwalnia tempa. Po znakomicie przyjętej przez graczy abstrakcyjnej grze zręcznościowej Endlez, przyszła pora na debiutującej dziś w Polsce na urządzeniach Android grze Boom Boom Teddy, niezmordowany futrzasty bohater gna na oślep ku miłości przez pięć najeżonych pułapkami, niekończących się krain. Gracz skacze przez przeszkody, omija blokady, pożera junkfood i wytrwale zbiera diamenty by odblokować kolejne lokacje i doprowadzić przygodę Teddiego do szczęśliwego, rozkosznego końca.

Boom Boom Teddy, druga już gra zespołu pod kierownictwem Daniela Kasprzykowskiego, to dziejąca się w kolorowym, bajkowym świecie historia o szalonej miłości i jeszcze bardziej wariackiej prędkości. Nasz bohater – miś Teddy, dostrzega na odległym horyzoncie przez lornetkę powabną i uwodzicielską panią misiową – Teddinę. Krew nie woda, a tym bardziej krew niedźwiedzia.

Gra dostępna jest obecnie wyłącznie w Polsce, do pobrania z Google Play. Na premierę światową, oraz wersję iOS trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

4 Shares
Share4
+1
Tweet