Assassin’s Creed Chronicles: China na premierowym zwiastunie

Ubisoft rozpoczyna nową serię z Asasynami. Zamiast tego, co widzieliśmy dotychczas, otrzymamy przygodową grę akcji w formie platformówki 2.5D.

Światowa premiera Assassin’s Creed Chronicles: China już jutro, a dzień później (22 kwietnia) gra trafi również do Europy. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy prezentują premierowy zwiastun produkcji, który w skrócie przedstawia fabułę nowych Asasynów.

Zaczyna się upadek dynastii Ming. Wcielasz się w postać Shao Jun, ostatniej, ktora pozostała z Chińskiego Bractwa. Shao powraca do swej ojczyzny w poszukiwaniu zemsty – tłumaczy Ubisoft. Wspomnianą bohaterkę mogliście już poznać przy okazji krótkometrażowego filmu animowanego Assassin’s Creed: Embers.

China będzie pierwszą z trzech części nowej serii Assassin’s Creed Chronicles. Akcja gry przeniesie nas do Chin roku 1526. Jeśli chcecie zobaczyć gameplay, zapraszamy do tego newsa. Kolejna część rozegra się w Indiach (1841 rok), a historia zamykająca cykl przeniesie nas do Rosji (1918 rok). Co powiecie na Asasynów w takim wydaniu?

Assassin’s Creed Chronicles: China – premierowy trailer

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

17 Shares
Share17
+1
Tweet