Aktualizacja Skyforge War’s Onset i wielkie bitwy Panteonów

Deweloperzy Allods Team i Obsidian Entertainment oraz wydawca My.com ogłaszają dodanie do gry Skyforge najnowszej aktualizacji – War’s Onset.

Wprowadza ona ogromne bitwy, podzielone na trwające trzy miesiące sezony i stawia naprzeciwko siebie Panteony, które walczą o dominację w tzw. Pantheon Wars. Pierwsza Wojna Panteonów rozpocznie się jeszcze w grudniu i dzięki wyzwaniom rankingowym, pozwoli zadecydować, który z Panteonów jest najlepszy w PvP i PvE.

Wraz z dodaniem War’s Onset w grze rozpoczynają się kwalifikacje, w których Panteony mogą zapewnić sobie miejsce w finale turnieju, w którym pula nagród podzielona pomiędzy serwery NA i EU wyniesie 15 tys. dolarów. Pula nagród będzie rosnąć wraz ze sprzedażą specjalnych paczek turniejowych. W tych specjalnych turniejowych paczkach gracze znajdą kostiumy z motywami Wojny Panteonów, tytuły, taktyczne replikatory zmysłów, Varaitrony i wiele więcej. Wpływy uzyskane ze sprzedaży tych paczek zostaną dodane do puli nagród.

Oprócz Wojny Panteonów War’s Onset zawiera długo oczekiwaną poprawę balansu klas, zwiększającą funkcjonalność i potencjał niektórych z nich.

Najnowszy zwiastun przedstawiający Wojny Panteonów:

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

3 Shares
Share3
+1
Tweet