Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Aktualizacja GTA Online – Rockstar zapowiada nowy gatunek zawodów

Wszystko dostaniemy już w przyszłym tygodniu.

Rockstar ujawnia kolejne nowości w GTA Online, które zostaną wprowadzone na ulice Los Santos już 14 marca. Od tego dnia dostępne będą wyścigi pojazdów specjalnych, czyli nowy gatunek zawodów w postaci 20 nowych wyścigów kaskaderskich zaprojektowanych dla Voltików Rocket, Ruinerów 2000 oraz Blazerów Aqua. Jednocześnie do oferty Legendary Motorsport dołączy Progen GP1 o klasycznej stylistyce (screen powyżej).

Rockstar ogłasza również kolejne zniżki, które potrwają przez cały weekend do poniedziałku 13 marca. Wschodzący królowie interesów mogą liczyć na zniżki 25% na biura oraz garaże biurowe. Do wtorkowej sieczki przygotujecie się łatwiej dzięki zniżkom od Warstock, które obniża ceny dla SecuroServ pojazdów specjalnych. Misje na pojazdy specjalne będą też przez weekend zapewniać podwójne premie GTA$ i RP, dzięki czemu łatwiej przyzwyczaicie się do swoich ulubionych pojazdów. Ochroniarze i partnerzy dostaną też w ten weekend podwójną podwyżkę wypłat GTA$ i RP – czytamy na stronie Rockstar Games Social Club.

Przypominamy też, że do 13 marca możemy korzystać z kilku innych promocji w GTA Online, o których poczytacie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%